Instalacje Energetyczne

wykonujemy instalacje przemysłowe

- Szybko Terminowo Solidnie Profesjonalnie

Zadowolenie klientów 100%
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Od lat doradzamy i wykonujemy dla naszych klientów instalacje odzysków ciepła, przebudowy węzłów ciepłowniczych, wymianę urządzeń energetycznych. Pomagamy w doborze, przedstawiamy plan zwrotu instalacji oraz uczestniczymy w zdobyciu Białych Certyfikatów
Przemysłowe instalacje energetyczne powinny być sprawnie działające i oszczędne pod względem wykorzystania mocy. Pomagamy w tworzeniu nowych sieci, modernizacji istniejących systemów, a także wymianie niesprawnych czy nieefektywnych urządzeń na nowe, które będą spełniały aktualne wymagania środowiskowe. Potwierdzeniem jakości mogą być certyfikaty efektywności energetycznej.

 

Najważniejsze elementy

Przygotowujemy rozwiązania, których efektem ma być mniejsze zużycie energii, a także oczyszczanie spalin. Odzysk ciepła odpadowego jest rozwiązaniem, które służy do uzyskania oszczędności cieplnych, sprzyjającym większej efektywności działań przedsiębiorstwa. W ten sposób za pomocą przemysłowych instalacji energetycznych można również zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Spełnianie norm

Celem wprowadzonych zmian, w tym korekt obejmujących oczyszczanie spalin czy odzysk ciepła odpadowego, jest również dostosowanie działań do przepisów krajowych, a także regulacji międzynarodowych, w tym przede wszystkim norm ustalonych przez Unię Europejską. Wprowadzamy instalacje przemysłowe, dzięki którym dostosowanie się do aktualnych, a także zaplanowanych zmian nie będzie dla Państwa przedsiębiorstwa żadnym problemem.

Zajmujemy się budową węzłów cieplnych od projektu, po wykonawstwo. 

Tworzymy instalacje, które  pozwalają na precyzyjną kontrolę ilości ciepła pomiędzy poszczególnymi gałęziami odbiorczymi oraz regulację czynnika grzewczego.

Odzyskujemy ciepło odpadowe i potrafimy je zagospodarować. Pozwala to na osiągnięcie dużych oszczędności oraz ochronę środowiska.

Niezawodność pracy urządzeń energetycznych pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności zakładu oraz ogranicza prawdopodobieństwo przestoju w produkcji, dlatego Biuro Inżynierskie IEC specjalizuje się w wymianie urządzeń energetycznych. Pomagamy naszym Klientom dobrać najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają na spełnienie wszystkich norm obowiązujących w Polsce, a ponadto pozwalają na przygotowanie instalacji na rygorystyczne normy, które niebawem wejdą w życie.

companies we've worked with

Biuro Inżynierskie IEC
Copyright 2019 © IT Engineering
Choose a language »