Instalacje Energetyczne

wykonujemy instalacje przemysłowe

-

Zadowolenie klientów 100%
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Od lat doradzamy i wykonujemy dla naszych klientów instalacje odzysków ciepła, przebudowy węzłów ciepłowniczych, wymianę urządzeń energetycznych. Pomagamy w doborze, przedstawiamy plan zwrotu instalacji oraz uczestniczymy w zdobyciu Białych Certyfikatów
Przemysłowe instalacje energetyczne powinny być sprawnie działające i oszczędne pod względem wykorzystania mocy. Pomagamy w tworzeniu nowych sieci, modernizacji istniejących systemów, a także wymianie niesprawnych czy nieefektywnych urządzeń na nowe, które będą spełniały aktualne wymagania środowiskowe. Potwierdzeniem jakości mogą być certyfikaty efektywności energetycznej.

 

Najważniejsze elementy

Przygotowujemy rozwiązania, których efektem ma być mniejsze zużycie energii, a także oczyszczanie spalin. Odzysk ciepła odpadowego jest rozwiązaniem, które służy do uzyskania oszczędności cieplnych, sprzyjającym większej efektywności działań przedsiębiorstwa. W ten sposób za pomocą przemysłowych instalacji energetycznych można również zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Spełnianie norm

Celem wprowadzonych zmian, w tym korekt obejmujących oczyszczanie spalin czy odzysk ciepła odpadowego, jest również dostosowanie działań do przepisów krajowych, a także regulacji międzynarodowych, w tym przede wszystkim norm ustalonych przez Unię Europejską. Wprowadzamy instalacje przemysłowe, dzięki którym dostosowanie się do aktualnych, a także zaplanowanych zmian nie będzie dla Państwa przedsiębiorstwa żadnym problemem.

Nasza

Odzyski ciepła

Odzyskujemy ciepło odpadowe i potrafimy je zagospodarować. Pozwala to na osiągnięcie  dużych oszczędności oraz ochronę środowiska.

Oczyszczanie spalin

Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają na spełnienie wszystkich norm obowiązujących w Polsce a ponadto pozwalają na przygotowanie instalacji na rygorystyczne normy które niebawem wejdą w życie.

Wymiana urządzeń energetycznych

Niezawodność pracy urządzeń energetycznych pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności zakładu oraz ogranicza prawdopodobieństwo przestoju w produkcji. Dlatego Biuro Inżynierskie IEC specjalizuje się w wymianie urządzeń energetycznych. Pomagamy naszym klientom dobrać najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na runku.

companies we've worked with

Biuro Inżynierskie IEC
Copyright 2019 © IT Engineering
Choose a language »