Aktualności

System wizyjny do detekcji kleju

Celem realizacji projektu było stworzenie systemu kontroli prawidłowej ścieżki primera na szybie oraz ścieżki kleju na komponencie, który na szybę jest klejony. Kontrola jest realizowana przez dwukamerowy system wizyjny oparty o oprogramowanie Sherlock.

Czytaj więcej »

Odzysk Ciepła ze spalin kotłów 15 Tpary/h

Odzysk ciepła w kotłowni. Biuro Inżynierskie IEC rozpoczęło inwestycję którego celem jest odzysk ciepła ze spalin kotła parowego 15 tonowego. Projekt dotyczny dwóch kotłów. Instalacja ma odzyskiwać od 800 do1300 kW/kocioł =1,6÷2,6MW Termin zakończenia prac przewidziany jest na Grudzień 2015r.

Czytaj więcej »

Oczyszczanie spalin z odzyskiem energii

Biuro Inżynierskie IEC sp. z o. o. realizuje projekt odzysku energii ze spalin wykolotowych kotła węglowego z jednoczesnym oczyszczaniem spalin. Tzw. Metoda „Skruberowa” pozwala na wykorzystanie ciepła odpadowego do ponownego wykorzystania i powoduje że spalin wypłukiwane są zanieczyszczenia. Zwrot inwestycji szacowany jest na ok 1 rok.

Czytaj więcej »

Integracja robotów Universal Robots

Biuro Inżynierskie IEC rozpoczęło współpracę z firmą Encon-Koester dystrybutorem Universal Robots. Nasza firma zajmuje się integracją robotów. Proponujemy naszym klientom rozwiązania: -przyśpieszające cykl produkcyjny, -poprawiające jakość produkcji, -odciążające ludzi od monotonnej i żmudnej pracy.

Czytaj więcej »

Nagroda Siemens

Firma Biuro Inżynirskie IEC sp. z o. o. otrzymała nagrodę za długoletnią współpracę z firmą Siemens. Dziękujemy za docenienie naszych starań we wdrażaniu najnowszych rozwiązań firmy SIEMENS.

Czytaj więcej »

System nadzoru produkcji

Biuro Inżynierskie opracowało i uruchomiło system kontroli jakości produkcji. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań bazodanowych w przejrzysty sposób można nadzorować produkcje komponentów.

Czytaj więcej »
Copyright 2019 © IT Engineering
Choose a language »