Wykonujemy instalacje przemysłowe

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Od lat doradzamy i wykonujemy dla naszych klientów instalacje odzysków ciepła, przebudowy węzłów ciepłowniczych, wymianę urządzeń energetycznych. Pomagamy w doborze, przedstawiamy plan zwrotu instalacji oraz uczestniczymy w zdobyciu Białych Certyfikatów

Zajmujemy się budową węzłów cieplnych od projektu, po wykonawstwo. 

Tworzymy instalacje, które  pozwalają na precyzyjną kontrolę ilości ciepła pomiędzy poszczególnymi gałęziami odbiorczymi oraz regulację czynnika grzewczego.

Odzyskujemy ciepło odpadowe i potrafimy je zagospodarować. Pozwala to na osiągnięcie dużych oszczędności oraz ochronę środowiska.

Niezawodność pracy urządzeń energetycznych pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności zakładu oraz ogranicza prawdopodobieństwo przestoju w produkcji, dlatego Biuro Inżynierskie IEC specjalizuje się w wymianie urządzeń energetycznych. Pomagamy naszym Klientom dobrać najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają na spełnienie wszystkich norm obowiązujących w Polsce, a ponadto pozwalają na przygotowanie instalacji na rygorystyczne normy, które niebawem wejdą w życie.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00

Kontakt

ul. Tarnogórska 9, 42-677 Szałsza, woj. śląskie
ENERGETYKA
piotr.hruby@biuroinzynierskie.pl
kom.: (+48) 601 996 062
BIURO
biuro@biuroinzynierskie.pl
tel.: (+48) 609 881 881
fax: (32) 230 49 72

Choose a language »